Hjem
OL
Se nu
Resultater
Til Dig
Fodbold
Cykling
Tennis
Populære sportsgrene
Rugby
Kalender / Resultater
Six Nations
Serie A Elite
Celtic League
Alle ligaer
Log in
Hjem
Se nu
Resultater
Til Dig
Populære sportsgrene
Fodbold
Fodbold hjem
Kalender / Resultater
FIFA VM
3F Superliga
UEFA Europa League
UEFA Nations League
Alle ligaer
Cykling
Cykling hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Tour de France
Alle turneringer
Tennis
Tennis hjem
Kalender / Resultater
Australian Open
Alle turneringer
De Olympiske Lege
De Olympiske Lege hjem
Paris 2024
Videoer
Olympic Channel
Tokyo 2020
Speedway
Speedway hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Stilling
Golf
Golf hjem
Kalender / Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle turneringer
Snooker
Snooker hjem
Kalender / Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Alle mesterskaber
Populære sportsgrene
Vis alle
Atletik
Atletik hjem
Kalender / Resultater
Banecykling
Cykling
Cykling hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Tour de France
Alle turneringer
De Olympiske Lege
De Olympiske Lege hjem
Paris 2024
Videoer
Olympic Channel
Tokyo 2020
Fodbold
Fodbold hjem
Kalender / Resultater
FIFA VM
3F Superliga
UEFA Europa League
UEFA Nations League
Alle ligaer
Formel E
Formel E hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Tabeller
Fanboost
Golf
Golf hjem
Kalender / Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle turneringer
Motocross
Motorsport
Motorsport hjem
Kalender / Resultater
F1
MotoGP
FIA ETCR
Formel E
All sport
Mountain Bike
Paris 2024
Snooker
Snooker hjem
Kalender / Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Alle mesterskaber
Speedway
Speedway hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Stilling
Tennis
Tennis hjem
Kalender / Resultater
Australian Open
Alle turneringer
Triatlon
Triatlon hjem
Kalender / Resultater
UCI Track CL
UCI Track CL hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Mænds Rangordning
Kvindernes Rangering
WEC
WEC hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Drivers Championship
24 Heures du Mans
Annonce
Fédérale 2 kalender og resultater 2020/2021
2020/2021
Regulær
Sidste 32
Ottendedelsfinale
Kvartfinale
Semifinale
Finale
12/09/2020
Gruppe 7
Saint Paul lès Dax
15
26
Soustons
Gruppe 6
L'Isle Jourdain
41
18
Miélan Mirande Rabastens
Gruppe 4
La Valette
17
15
Tournon Tain
Gruppe 4
Véore
12
44
Saint Jean en Royans
Gruppe 2
Orléans
22
18
Bourges
13/09/2020
Gruppe 1
Poitiers
25
24
Plaisir
Gruppe 1
Gennevilliers
44
23
La Baule
Gruppe 1
Le Havre
27
21
Surgères
Gruppe 1
Orsay
24
3
Antony
Gruppe 1
Le Rheu
37
29
Domont
Gruppe 2
Sarcelles
35
20
Le Creusot
Gruppe 2
Pontault Combault
16
40
Metz
Gruppe 2
Pontarlier
14
17
Saint Denis
Gruppe 2
Paris Université Club
33
14
Grand Dole
Gruppe 3
Rillieux la Pape
20
28
Voiron
Gruppe 3
Annecy
26
29
Meyzieu
Gruppe 3
Villefranche sur Saône
29
10
Nantua
Gruppe 3
Montmélian
15
14
Genève
Gruppe 3
Clermont Cournon
28
3
Vichy
Gruppe 4
Saint Marcellin
19
38
Grasse
Annonce