Hjem
OL
Se nu
Resultater
Til Dig
Fodbold
Cykling
Tennis
Populære sportsgrene
Speed Skating
Kalender / Resultater
Log in
Hjem
Se nu
Resultater
Til Dig
Populære sportsgrene
Fodbold
Fodbold hjem
Kalender / Resultater
FIFA VM
3F Superliga
UEFA Europa League
UEFA Nations League
Alle ligaer
Cykling
Cykling hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Tour de France
Alle turneringer
Tennis
Tennis hjem
Kalender / Resultater
Australian Open
Alle turneringer
De Olympiske Lege
De Olympiske Lege hjem
Paris 2024
Videoer
Olympic Channel
Tokyo 2020
Speedway
Speedway hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Stilling
Golf
Golf hjem
Kalender / Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle turneringer
Snooker
Snooker hjem
Kalender / Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Alle mesterskaber
Populære sportsgrene
Vis alle
Atletik
Atletik hjem
Kalender / Resultater
Banecykling
Cykling
Cykling hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Tour de France
Alle turneringer
De Olympiske Lege
De Olympiske Lege hjem
Paris 2024
Videoer
Olympic Channel
Tokyo 2020
Fodbold
Fodbold hjem
Kalender / Resultater
FIFA VM
3F Superliga
UEFA Europa League
UEFA Nations League
Alle ligaer
Formel E
Formel E hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Tabeller
Fanboost
Golf
Golf hjem
Kalender / Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle turneringer
Motocross
Motorsport
Motorsport hjem
Kalender / Resultater
F1
MotoGP
FIA ETCR
Formel E
All sport
Mountain Bike
Paris 2024
Snooker
Snooker hjem
Kalender / Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Alle mesterskaber
Speedway
Speedway hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Stilling
Tennis
Tennis hjem
Kalender / Resultater
Australian Open
Alle turneringer
Triatlon
Triatlon hjem
Kalender / Resultater
UCI Track CL
UCI Track CL hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Mænds Rangordning
Kvindernes Rangering
WEC
WEC hjem
Kalender / Resultater
Kalender
Drivers Championship
24 Heures du Mans
World Junior Championships - 1000m Kvinder
World Junior Championships
Kvinder | 22.02.2020
Fuldført
1000m
1
F. Kok
NED
1:17.14
2
R. Groot
NED
1:17.97
3
M. Fledderus
NED
1:19.06
Opsummering
Klassement
Relaterede løb
Resultater
Annonce
Results
Atleter
Tid
1
F. Kok
1:17.14
2
R. Groot
1:17.97
3
M. Fledderus
1:19.06
4
A. Scott
1:19.25
5
J. Heimerl
1:20.20
Resultater
Annonce
Løb
World Junior Championships Live nu
500m / Kvinder
21/02
World Junior Championships / Tomaszów Mazowiecki
F. Kok
500m / Herrer
21/02
World Junior Championships / Tomaszów Mazowiecki
K. Kuratsubo
1500m / Kvinder
21/02
World Junior Championships / Tomaszów Mazowiecki
R. Groot
1500m / Herrer
21/02
World Junior Championships / Tomaszów Mazowiecki
T. Horikawa
Mini Kombination / Kvinder
21/02
World Junior Championships / Tomaszów Mazowiecki
F. Kok
Relaterede løb